Úvod » Mistrovská utkání » Domácí zápasy

Mistrovské utkání - TJ Sokol Mostkovice : TATRAN Kohoutovice

publikováno 05.10.2014 (aktualizováno 24.10.2014)

Mostkovice, 5. 10. 2014

Je tu neděle 5. 10. a nás čekal druhý mistrovský domácí zápas, tentokrát proti Kohoutovicím. Vítězství z minulého domácího zápasu a přítomnost Soli Soares na hřišti nám vlévalo do žil veliké sebevědomí, ale zároveň klid. Bohužel nám také chyběla veliká opora v podobě naší kapitánky Denči Haluzové. Soupeř byl favoritem, ale my jsme již od začátku utkání šly do zápasu s velikou bojovností. V první půli jsme si vytvořili krásné akce a vyložené šance, které jsme naneštěstí nedokázaly proměnit. Naše skvěle pracující obrana soupeřky téměř k ničemu nepustila, ale stalo-li se tak, golmanka Monča Mikešová bez problému zasáhla. I v druhé půli jsme měli nějaké šance, ale zápas skončil nerozhodně, 0:0. I přesto, že jsme byli v oslabení a soupeř byl favoritem, máme obrovskou radost, že jsme z tohoto utkání dokázaly urvat bod a v utkání byli tím lepším týmem.

Sestava Mostkovic: Mikešová - Kraváková, Kozlovská, Štefková, Koudelková - B. Karafiátová, Holubová - Jančíková, Soares, Vinklerová - Domesová. Střídaly: L. Karafiátová, Vaverková, Ptačníková, Kamenovová. Trenér: J. Karafiát

Moc a moc děkujeme našim skvělým fanouškům za jejich podporu, děkujeme že se na nás chodíte dívat, zvlášť v tak hojném počtu. Vážíme si toho, díky :-)