Úvod » Mistrovská utkání » Domácí zápasy

Mistrovské utkání - Tj Sokol Mostkovice : SK Olympia Ráječko

publikováno 19.10.2014 (aktualizováno 24.10.2014)

Mostkovice, 19. 10. 2014

Tento zápas se měl odehrát již v neděli 12. 10., když soupeřky kvůli jejich malému počtu nepřijely. Přesunul se na neděli následující. Již od začátku utkání jsme sršely velikou bojovností a nasazením. Z naší strany zde bylo mnoho a mnoho nadějných akcí a šancí, bohužel zase neproměněné, to nám ale na bojovnosti neubralo a rvaly jsme se o body dál. Naše skvělá defenzíva soupeřky téměř k ničemu nepustila. Hned na začátku druhé půlky skórovala z levé strany po průniku kapitánka  Denča Haluzová a přinesla tak velikou úlevu. Po vstřelené brance se náš výkon však rapidně zhoršil, ale obrana soupeřky zase k vyložené šanci nepustila. Druhá půle byla plná opravdu vyložených, bohužel neproměněných akcí. Nakonec ale jedna branka díky výbornému výkonu naší golmanky a obrany k vítězství stačila. Je to tedy naše třetí nula v domácích zápasech. což je skvělé :-) Konečné skóre 1:0.

Sestava Mostkovic: Mikešová - Kraváková, Kozlovská, Štefková, Koudelková - Jančíková, Haluzová, Soares, Chytilová - L. Karafiátová, Domesová. Střídaly: Holubová, Ošťádalová, Ptačníková, Hejcmanová, Gorošová      Trenér: J. Karafiát.

Našim divákům a fanouškům děkujeme za to, jak nás podporují a na naše zápasy pokaždé chodí v hojném počtu a fandí až do konce. Moc si toho ceníme, děkujeme!!! :-)

Obrázky k článku