Úvod » Mistrovská utkání » Zápasy venku

Mistrovské utkání - TATRAN Kohoutovice : TJ Sokol Mostkovice

publikováno 17.09.2014 (aktualizováno 24.10.2014)

Mostkovice, 17. 9. 2014

S Kohoutovicemi se měl sehrát náš první mistrovský zápas, protože ale v den zápasu byla bouřka, přesunul se na středu 17. 9. Do zápasu jsme nastoupili naplno již od začátku a v první půli jsme dokonce byli lepším týmem. Vytvářeli jsme si šance, jasné šance, které jsme však nedokázaly proměnit. Po první půli byl stav vyrovnaný. Zkušenější soupeřky ale pak po naší neproměněné šanci z ''brejku'' dokázaly vstřelit první gól. Tato skutečnost domácí hráčky nakopla a vytvářely na nás obrovský nátlak. V druhé polovině jsme také měly nějaké šance, dokonce i nepřímý kop z bezprostřední vzdálenosti od branky, bohužel neproměněné. Dokonce utkání soupeřky přidaly 2 góly a radovaly se z vítězství. Konečné skóre 3:0.

Sestava Mostkovic: Mikešová - Kraváková, Hasová, Štefková, Koudelková - Jančíková, B. Karafiátová, Haluzová, Holubová, Ptačníková - Domesová  Střídaly: L. Karafiátová, Hejcmanová, Kubátová   Trenér: J. Karafiát