Úvod » Mistrovská utkání » Zápasy venku

Mistrovské utkání - SK Olympia Ráječko : TJ Sokol Mostkovice

publikováno 06.09.2014 (aktualizováno 24.10.2014)

Mostkovice, 6. 9. 2014

V sobotu 6. 9. se odehrál na hřišti Ráječka náš první mistrovský zápas, Nervozita byla cítit ve vzduchu, což se projevilo i na předvedené hře. Povrch hřiště byl těžký, což některým z hráček dělalo problém. Již od začátku bylo utkání vyrovnané, nám se ale nepodařilo dostat k nějaké šanci, zatímco domácí soupeřky v první půli dokázaly skórovat. Protože výkon obou týmů byl opravdu vyrovnaný, moc jsme chtěly tohle skóre nějak zvrátit. Na začátku druhého poločasu Mostkovice vyvinuly na soupeřovu bránu veliký nátlak. Bylo zde několik šancí na proměnění, což se bohužel nepodařilo a soupeřky ještě před koncem přidaly jednu branku. Konečné skóre 2:0.

Sestava Mostkovic: Hasová - Kraváková, Kozlovská, Štefková, Vaverková - Vinklerová, Karafiátová, Haluzová, Jančíková, Ptačníková - Domesová    Střídaly: L. Karafiátová, Hejcmanová, Koudelková, Holubová Trenér: J. Karafiát