Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Přátelská utkání

Přátelské utkání - TJ Sokol Mostkovice : TJ Sokol Drahanovice

publikováno 02.07.2014

A je to tady! V páteční podvečer se na mostkovickém hřišti sehrálo další přátelské utkání, tentokrát s týmem TJ Sokol Drahanovice. Je to poprvé co domácí tým byl určen jako favorit. Svou roli splnily i přes počáteční trable se zakončením.

Už od počátečního hvizdu rozhodčího se mostkovické fotbalistky dostávaly do jasných šancí a byly dominantním týmem. Šancím, do kterých se dostávaly však chyběl kousek štěstí a koncentrace.  Po pár doslova promarněných gólových příležitostech brankovou síť na straně soupeřek rozvlnila Marie Domesová, která po střele Nikoly Ošťádalové rozzvoňující tyčku vstřelils i branku druhou. Do konce první půle nezbývalo moc času, avšak neproměněných šancí přibývalo. Prvních 45 minut skončilo za stavu 2:0.

Druhá polovina utkání začala v podání domácích se stejným nasazením jako na začátku. Fakt, že vyhrávaly o dvě branky dodal děvčatům další sílu a chuť do hry. Naopak na fotbalistkách z Drahanovic byla vidět v druhé půli značná fyzická únava. Nadále jsme pokračovaly v nátlaku na soupeřovu branku, z čehož vyplynul nepřímý kop. Třetí gól přidala do sbírky Denisa Haluzová. Štěstí a také hlavně fyzicky nestíhající soupeřky pomohly k nadcházející kanonádě, a to v podání Hany Ptačníkové, Nikoly Ošťádalové, Káji Vinklerové a nakonec Káji Borovcové. Utkání skončilo pro domácí fotbalistky 7:0. Všechny tyto branky přispěly k historicky první výhře na velkém hřišti. Měli jsme obrovskou radost a vítězství také pořádně oslavily. Obrovský podíl na výsledku zápasu má naše úžasná, vynikající obrana. Upřímný dík všem divákům, kteří nás přišli podpořit a podívat se na nás. Chceme také poděkovat  výkonnému výboru TJ Sokol Mostkovice za nové dresy a ochotu, vše co pro nás děláte. Děkujeme !!!

Sestava TJ Sokol Mostkovice :  Mikešová - Kraváková, Kozlovská, Štefková, Hasová - Jančíková, Haluzová, Ptačníková, Vinklerová - Domesová, Ošťádalová

Střídaly: Koudelková, Borovcová, Holubová, Vaverková, Kubátová, Hejcmanová

Trenér: Jaroslav Karafiát