Úvod » Přátelská utkání

Přátelské utkání - TJ Sokol Mostkovice : TJ Rakovec Kotvrdovice

publikováno 12.05.2014 (aktualizováno 02.07.2014)

Mostkovice 8. 5. 2014

Ve čtvrtek 8. 5 se na hřišti Mostkovic odehrálo přátelské utkání proti o mnoho zkušenějším soupeřkám z Kotvrdovic. Již od samého rána nám do tváří svítilo sluníčko, tak jsme se do utkání pustily s úsměvem a nadšením. Začátek souboje byl v 10:00.

Podle samého očekávání, zkušenější Kotvrdovice hned ze začátku vyvíjely na domácí hráčky veliký tlak, který hned ve 3 minutě skončil po rohovém kopu, odraženým balónem v bráně. I přes tuto rychle proměněnou šanci se domácí hráčky nenechaly vyvést z tempa a pomalu si zvykaly na hru soupeřek. Po zbytek minut se střídaly šance na obou stranách hřiště, po první půli zůstal stav utkání na 0:1.

Druhá polovina se vjímala už mnohem lépe. Tlak soupeřek nebyl tak velký a naše šance byly větší. Po faulu na kapitánku týmu jsme kopaly přímý kop, z něhož padla naše vyrovnávací branka z kopaček útočnice Marie Domesové. Veliká radost, veliká. Ale ne na dlouho, po pár minutách se prosadila hostující útočnice a zvýšila skóre na 2:1. Utkání již vypadalo jako rozhodnuté, ale po tlaku na branku soupeřek se nám podařilo vstřelit vyrovnávací gól, opět stejná autorka. S tímto stavem už nikdo nic neudělal, proto zápas skončil nerozhodně, 2:2. Jelikož jsme hrály proti o mnoho zkušenejším soupeřkám, naše radost se dala přirovnat k výhře.

Moc děkujeme za podporu diváků, těch co se přišli podívat, podpořit nás. DĚKUJEME, byli jste úžasní !! :)