Úvod » Přátelská utkání

Přátelské utkání - TJ Sokol Mostkovice : FC Babice

publikováno 29.04.2014 (aktualizováno 02.07.2014)

Mostkovice 13. 4. 2014

Hned po týdnu, v neděli 13. 4. se na mostkovickém hřišti sehrálo přátelské utkání mezi domácími Mostkovicemi a mužstvem z Babic. Domácí mužstvo bylo odhodlané po porážce z Kostelcem k dobrému výkonu. A to se dle průběhu utkání i dařilo.

Prvních 45 minut se hrálo vyrovnaně, s menší převahou Mostkovic. Pro smůlu domácího mužstva a přihlížejících diváků se skoro před poločasem po nádherné nahrávce Denisy Haluzové nestrefila mezi tyče Marie Domesová. Na obou stranách se naskytovalo mnoho šancí, bohužel z naší strany neproměněných. Stav po první půli byl 0:0

Druhá půle pokračovala ve vyrovnaných výkonech obou mužstev, stále s větším tlakem na branku hostujících. Tento tlak jsme ale bohužel neudržely a po chybách celého mužstva Babice skórovaly na 1:0, po pár minutách byl stav utkání 2:0. Je to veliká škoda, že jsme naše šance neproměnily a nevyužily jich k našemu prvnímu vítězství.

TJ Sokol Mostkovice - FC Babice - 0:2

Sestava Mostkovic: Mikešová- Kraváková, Kozlovská, Štefková, Vaverková - Jančíková, Haluzová, Ptáčníková, Vinklerová - Domesová, Ošťádalová;  ( Havlová, Kubátová, Borovcová)

Velký dík naší golmance Monči Mikešové za výborný výkon, za to, jak nás podržela. I přesto, že účast diváků nebyla již tak hojná, máte od nás jedno veliké díky za podporu. Děkujeme.